E-mail:
jakubszlachetko @ gmail.com
Telefon:
+ 48 726 307 011
Konsulting

Usługi

20449

Obsługa prawna

Firma „SZLACHETKO konsulting” zapewnia obsługę prawną podmiotów administracji publicznej, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Specjalizacja firmy obejmuje wprawdzie szeroko rozumiane prawo administracyjne (prawo ustrojowe, prawo zagospodarowania przestrzeni, prawo budowlane, prawo ochrony środowiska, prawo gospodarcze publiczne), tym niemniej ze względu na potrzebę podejścia kompleksowego wspiera także w zakresie prawa prywatnego czy prawa pracy. Firma m.in.:

  1. dokonuje analiz i udziela informacji prawnych;
  2. sporządza opinie prawne i inne dokumenty eksperckie;
  3. przygotowuje projekty umów;
  4. prowadzi sprawy przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi i powszechnymi.

Firma nie świadczy pomocy w obszarze prawa karnego i wykroczeniowego, prawa podatkowego oraz prawa rodzinnego.

Czynności

Projektowanie umów
Pisma procesowe
Reprezentacja

Usługi

Analizy i informacje prawne
Dostarczamy precyzyjne informacje oraz profesjonalne analizy prawne. Pomagamy naszym klientom świadomie reagować na zmiany przepisów i podejmować skuteczne decyzje. Dzięki naszej pomocy klienci mogą być zawsze krok przed zmieniającym się otoczeniem prawnym.
Opinie prawne i dokumenty eksperckie
Sporządzamy profesjonalne opinie prawne i kompleksowe dokumenty eksperckie. Zajmujemy się zawiłymi kwestiami prawnymi i tworzymy dokumentację dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki doświadczeniu naukowo-dydaktycznemu i procesowemu naszego zespołu opinie i dokumenty cechują się solidnym podłożem orzeczniczym i literaturowym.
Przygotowywanie projektów umów
Tworzenie umów to sztuka. Nasz zespół nie tylko posługuje się wiedzą prawniczą, ale również doskonale rozumie subtelną równowagę między formalnościami prawnymi a praktycznymi potrzebami administracji publicznej, organizacji pozarządowych, biznesu i klientów indywidualnych. Każdy projekt umowy, jaki dla Ciebie opracujemy, to nie tylko zbiór postanowień i regulacji, ale także narzędzie zapewniające jasność, skuteczność i - to fundament - bezpieczeństwo w relacjach.
Prowadzenie spraw przed organami i sądami
Nasz zespół to nie tylko eksperci wyspecjalizowani w obszarach prawa, ale również zaangażowani prawnicy, gotowi podjąć się każdej sprawy z determinacją i wnikliwością. Bez względu na złożoność sytuacji, oferujemy kompleksową obsługę prawną, dążąc do osiągnięcia efektywnych rozstrzygnięć.

Dostarczamy usługi prawne i konsultingowe
w sposób rzetelny
i profesjonalny

Nasz zespół ekspertów pozostaje do Twojej dyspozycji.

aby uzyskać wsparcie, zadzwoń

+48 726 307 011