E-mail:
jakubszlachetko @ gmail.com
Telefon:
+ 48 726 307 011
MG_1112

Firma konsultingowa

Firma "SZLACHETKO konsulting" świadczy również usług konsultingowe (doradcze) komplementarne wobec obsługi prawnej. W tym celu wykorzystuje pozaprawne kwalifikacje i wykształcenie (administracyjne, urbanistyczne). W szczególności w ramach konsultingu firma:
  1. prowadzi badania w różnych dziedzinach wiedzy (nauka prawa, polityki, administracji, urbanistyki, geografii) wyposażając klientów w rzetelną i uporządkowaną wiedzę;
  2. sporządza materiały edukacyjne (komentarze, przeglądy orzecznictwa, glosy);
  3. prowadzi działalność edukacyjną (poprzez organizację konferencji, szkoleń, warsztatów).

Obszary

polityki publiczne
akty normatywne

Przykładowe możliwości

Prowadzenie badań prawnych i publikacje
Firma nie ogranicza się do rutynowych analiz - tworzymy unikalne komentarze naukowe i analizy na życzenie. Dajemy rękojmię rzetelnego podejścia do każdego zamówienia. W badaniach prawnych wykraczamy poza standardowe perspektywy i na złożone zagadnienia patrzymy w sposób twórczy, dlatego z powodzeniem możemy stworzyć zespół badawczy wzbogacając osiągnięcia współczesnej doktryny prawa.
Treści edukacyjne
Nasza oferta edukacji prawnej obejmuje dostosowane warsztaty i szkolenia, które mają na celu praktyczne zrozumienie i skuteczne zastosowanie prawa. Oferujemy także indywidualne konsultacje oraz materiały edukacyjne, umożliwiając dostęp do aktualnej wiedzy prawnej. Pomagamy umiejętności w pracy z przepisami prawnymi w sposób konkretny i skoncentrowany.
Organizacja konferencji i seminariów
Organizujemy konferencje prawne, gromadząc ekspertów i praktyków do wspólnej dyskusji nad najnowszymi trendami i kwestiami w dziedzinie prawa. Nasze wydarzenia to platforma do wymiany wiedzy, networking'u oraz debaty nad aktualnymi wyzwaniami prawnymi. Umożliwiamy poszerzyenie horyzontów, nawiązanie cennych kontaktów i pozostawanie na bieżąco z dynamicznym światem przepisów prawnych.

Dostarczamy usługi prawne i konsultingowe
w sposób rzetelny
i profesjonalny

Nasz zespół ekspertów pozostaje do Twojej dyspozycji.

aby uzyskać wsparcie, zadzwoń

+48 726 307 011